Нетрадиційно розпочався місяць квітень  у Полтавському Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №37 «Білосніжка». Дітей та батьків чекав незвичайний, цікавий та веселий Кольоровий тиждень.

 Метою проведення Кольорового тижня є розвиток пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, пам’яті, уважності, креативності. У дошкільнят розвивається естетичний смак, творчий потенціал, збагачується позитивний емоційний досвід.

 

У Базовому компоненті дошкільної освіти багато уваги приділено вихованню свідомого активного дошкільника. Це дитина, яка вміє і хоче пізнавати світ, не прагне до готових рішень і моделей поведінки, а хоче відкривати його самостійно: на дотик, смак і запах; такий малюк воліє роздивитись усі кольори яскравого світу, почути всі його звуки й мелодії.

Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку або пристрасть, допомагають зосередитися. Колір впливає на підсвідомість не менш сильно, ніж вчасно сказане слово. Тому зараз створюються цікаві програми, розробки вправ та занять, ігор та дослідів, в яких використовується кольоротерапія в поєднанні з нестандартними техніками роботи в образотворчому мистецтві.

Кожний день тижня був особливий. Він присвячений якомусь кольору і має свою тему. Протягом дня заплановані різні заходи: ранкова гімнастика, бесіди про колір, психогімнастика, медитації та розваги.